KİŞİYE ÖZEL

*BEBEK YATAK TEKSTİL TAKIMI: Tekstillerimiz 70*140 cm bebek karyolası ebatlarına göre tasarlanmıştır.Farklı ölçü talebiniz için lütfen irtibata geçiniz.Talebiniz değerlendirilip en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

*BEBEK ODASI PERDE: Renk kombinasyonu sabit kalmak koşulu ile,odanızın ölçüsüne göre imalat yapılabilir. Ölçü ve detay belirtmek için lütfen irtibata geçiniz. Talebiniz değerlendirilip en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

*BEBEK ODASI AYDINLATMA: Koleksiyonlara özel çalışılan abajurların,tavan aydınlatması da yapılabilir.Tavan aydınlatma talebiniz için lütfen irtibata geçiniz.Talebiniz değerlendirilip en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

*BEBEK ODASI DEKORASYONU: Bebek odası dekorasyon hizmeti alabilirsiniz.Bu hizmetin içinde mimari proje,bebek mobilya-beşik ve tekstil tasarımları,duvar kağıdı,halı,aydınlatma ve aksesuar seçimleri yer alır.Almak istediğiniz hizmet ile ilgili lütfen irtibata geçiniz. Talebiniz değerlendirilip en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

*ÇOCUK VE GENÇ ODASI DEKORASYONU: Çocuk ve genç odası dekorasyon hizmeti alabilirsiniz.Bu hizmetin içinde mimari proje,çocuk-genç  mobilya ve tekstil tasarımları,duvar kağıdı,halı,aydınlatma ve aksesuar seçimleri yer alır.Almak istediğiniz hizmet ile ilgili lütfen irtibata geçiniz. Talebiniz değerlendirilip en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

*EV VE OFİS DEKORASYONU: Ev-ofis dekorasyon hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetin içinde mimari proje, 3dMax proje,ev-ofis  mobilya ve tekstil tasarımları,duvar kağıdı,halı,aydınlatma ve aksesuar seçimleri yer alır.Almak istediğiniz hizmet ile ilgili lütfen irtibata geçiniz. Talebiniz değerlendirilip en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.