Satış ve İade Koşulları

1) www.mywish.com.tr den 3D güvenlik sisteminin geçerli olduğu online kredi kartı ( Visa-Mastercard ) ile ödeme, kapıda nakit ödeme,kapıda kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Üç iş günü içinde havalesi yapılmayan/ulaşmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği tarih değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andıessay writer write my essay for mer. Web sayfamızda ilan edilenler dışında kalan ödeme şekilleri kabul edilmez.

2 www.mywish.com.tr  ;  tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Fatura ve ürünün ayrı ayrı gönderilmesi talep edildiği durumlarda, paketler sevk irsaliyesi ile gönderilecek; faturalar da fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ilan edilmiştir. Fiyatları döviz cinsinden olan ürünlerin fiyatları, ilgili döviz kurundan TL ye çevrilir. Sipariş ve ödeme işlemleri esnasında KDV’li fiyatlar üyelere ilan edilir.
essay writer write my essay for me
3) Yazım hataları ve teknik hatalardan meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.mywish.com.tr  sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda, üye hatadan dolayı bilgilendirilir ve üyeye seçenekler sunulur.

4) Siparişin onaylandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza, ithalat problemleri, teknik altyapı problemleri…) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Email yazılı bildirim kapsamına girer. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

5) www.mywish.com.tr  , satışa sunduğu ürünlerin bir kısmı için stoklu çalışmadığından, sipariş edilen ürünlerin tamamının temininden sorumlu değildir. Tamamı ya da bir kısmı temin edilemeyen paketlerde durum müşteriye bildirilir ve uygun seçenekler sunulur. Ürün temini ve teslim edilme süresi ortalama on (10) gündür.

6) Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı anlaşmalı olduğumuz özel kargo şirketleri ile yapılacaktır.

7) Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda; info@mywish.com.tr  adresine yazarak, durumun bize bildirilmesi gerekmektedir. Kargo Şirketi tarafımızdan aranarak, üyemize, paketinin teslim tarihi hakkında bilgi verilecektir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak www.mywish.com.tr  a ulaştırılmalı ve durum info@mywish.com.tr  adresine e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. www.mywish.com.tr  sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

8) Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

9) Sipariş iptalleriniz için aynı gün içerisinde 0232 2514314 nolu telefonumuzu aramanız yeterlidir.

10)Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, İade edilen ürün Özman Global İç ve Dış Tic.Ltd.Şti’ne ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

11) Özman Global İç ve Dış Tic.Ltd.Şti’ne.; üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek defo veya arızalar için, Özman Global İç ve Dış Tic.Ltd.Şti’nin en yakın yetkili mağazalarına başvurulmalıdır.

12)Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

13) ALICI, Sözleşme konusu ürünün ALICI veya ALICI’nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının yetkisiz kişilerce haksız kullanılması sonucunda sözleşme konusu ürün bedelinin ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından SATICI’ya ödenmemesi halinde, ALICI Sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

www.mywish.com.tr  den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Bu sözleşmede açıklanmamış durumlarda T.C. Tüketici Kanunları geçerlidir.